Hizmetlerimiz

Kaçak Akım Rölesi Atma Sebebi Nedir?

Elektrik tesisatında meydana gelen aşırı voltaj, kaçak akım koruma şalterlerinin etkilediği akım darbelerine neden olabilir, bu sebeple aşırı gerilim darbeleri meydana geldiğinde kaçak akım koruma röleleri devreyi açabilirler.

Daha Fazla

Elektrik Sigorta Arızalanmaları

Elektrik sigortaları genellikle elektrikli eşyalarımıza zarar verebilecek durumlarda arızalanabilir. Hem düşük gerilim hem de yüksek gerilim nedeniyle sigortalar devre dışı kalabilir. Sigortaların eskimesi de zamanla sorunlar çıkarmasına neden olabilir.

Daha Fazla

Elektrik Tesisatı Bakım & Yenileme

Elektrik tesisatları genellikle göz ardı edilir, ancak taşıdığı risk nedeniyle yetkisiz müdahaleler istenmeyen kazalara yol açabilir. Bir elektrik tesisatında sorun olduğunda en doğru adım, mesleki yetkinliklere sahip ve yetkilendirilmiş bir kişinin müdahale etmesidir.

Daha Fazla

Telefon Santral Kurulumu

Telefon santrallerinin kurulumları, uzman personelimiz tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Personelimiz, gerekli ekipmanları yanlarında taşıyarak eviniz veya ofisinize santral kurulumunu yapacaklardır. Karel, Multitek ve Telesis gibi markaların santral kurulumlarını da Royal Elektrik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Daha Fazla

Topraklama Hattı Çekimi

Topraklama hattı, prizlerde meydana gelebilecek herhangi bir kaçak durumunda elektrikli cihazlara bu etkiyi engellemek için gövdesindeki iletken aracılığıyla toprağa uzanan bağlantıyı kullanarak koruma sağlar.

Daha Fazla

İnternet Kablo Çekimi Ve Arızaları

İnternet, günümüzde evlerde ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılan bir hizmet haline gelmiştir. Hayatımızın her alanında internete ihtiyaç duyuyoruz. Ancak zaman zaman beklenmedik şekilde ortaya çıkan internet arızaları oldukça rahatsız edici olabilir. İnternet arızaları... İnternet, günümüzde evlerde ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılan bir hizmet haline gelmiştir. Hayatımızın her alanında internete ihtiyaç duyuyoruz. Ancak zaman zaman beklenmedik şekilde ortaya çıkan internet arızaları oldukça rahatsız edici olabilir. İnternet arızaları...

Daha Fazla

Zil ve Diafon Arızaları Onarımı

Öncelikle diafonun hayatımıza nasıl dahil olduğundan bahsedelim. Diafonlar farklı çeşitlerde ve farklı alanlarda kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar çoğunlukla bina ve iş yerlerinde kullanılır. Temel amacı sesli veya görüntülü görüşmeler gerçekleştirmek içindir.

Daha Fazla

Avize Montajı

Avizeler yaşadığımız her alanı günışığı gibi aydınlatmak için kullanılan modern tasarımlara ve zevklere göre üretilen aksesuar tarzında aydınlatma gereçleridir. Yeni aldığınız bir avizenin montajını yapmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü avize montajından matkap gereklidir. Kullanılan farklı vida...

Daha Fazla

Aplik Montajı

Aplikler avizelerden farklı olarak dikey halde duvara monte edilmektedir. Avizelerin bir parçasıymış gibi dekorasyon amaçlı kullanılabilmektedir. Avizeleri farklı alanlarda kullanabilirken aplikler dış alanlarda bile kullanılabilir. Aplikler farklı alanlarda karşımıza çıkan aydınlatma araçlarıdır.

Daha Fazla

Çevre Aydınlatma Sistemleri

Çevre aydınlatmaları, günümüzde son derece kritik bir rol oynamaktadır. Büyük metropollerde yaşarken, insanların güvenliği, huzuru ve sağlığı her şeyden önemlidir. Parklar, bahçeler ve oyun alanları gibi alanların aydınlatılması, insanların güvenliği ve ev çevrenizin akşam saatlerinde...

Daha Fazla

Ofis Tadilatı ve Ofis Dekorasyonu

Ofis tadilatı ve dekorasyonu, insanlar için önemli bir konudur. Çalışanlar, bulundukları mekanların motivasyonlarını etkileyebilir. Aynı şekilde, müşterilerinizin sizin hakkınızda olumlu bir izlenim edinmesini istiyorsanız ofis dekorasyonuna özen göstermeniz gerekmektedir.

Daha Fazla

Elektrik Panosu Kurulumu

Elektrik panosu kurulumları, riskli ve karmaşık bir işlemdir. Bir yapının en kritik bağlantı noktası elektrik panosudur, çünkü dairelere giden elektrik sistemi panodan sağlanır. Royal Elektrik olarak, müşterilerimizin taleplerine göre uygun pano tipini seçmekteyiz.

Daha Fazla
0532 665 38 85